Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymany przez policję zmarł w szpitalu

Utworzony przez lbn, 6 czerwca 2014 r. o 07:26 Powrót do artykułu
nie wrabiaj kobiety,wychyli się i nagle okaże się że ma skłonnosci samobójcze
  Jeśli faktycznie jest świadkiem, a nie jakim trollem-fantastą, to podtrzymuję co napisałem. Bo tak-se pisać na forach to każdy może.   Inna sprawa, że powinność a realne możliwości to dwie różne historie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policji,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PObili sQrwysyny znowu chłopa na śmierć !!! tak dalej być nie może ,tusk musi odejść !!!  dośc już tego sQrwysyństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ WSZYSTKICH OBROŃCÓW ZAMOJSKIEJ POLICJI I ZAPEWNE ICH SAMYCH BO NA PEWNO TEŻ SIĘ WYPOWIADAJĄ NA TYM FORUM UKRYCI POD PSEUDONIMAMI O POWSTRZYMANIE SIĘ OD PISANIA TAK PRZYKRYCH SŁÓW NA TEMAT MAĆKA. TO JEST NIE NA MIEJSCU. WIADOMO KIM SĄ WINNI I PROSZĘ NIE USPRAWIEDLIWIAĆ MORDERCÓW W MUNDURACH KTÓRZY W BIAŁY DZIEŃ NA OCZACH ŚWIADKÓW ZABILI MAĆKA I UDAJĄC ŻE JEST WSZYSTKO OK ZADZWONILI PO KARETKĘ GDY ON JUŻ NIE ŻYŁ.W TEJ DYSKUSJI CO NIEKTÓRE OSOBY POKAZUJĄ SWOIMI WYPOWIEDZIAMI JAK BARDZO MAJĄ WYPRANY MÓŻG I JAKA PANUJE POWSZECHNA ZNIECZULICA.. BĘDZIEMY WALCZYĆ O TO ABY WINNI ŚMIERCI MAĆKA ZOSTALI UKARANI ORAZ O TO ŻEBY W NASZYM KRAJU COŚ SIĘ ZMIENIŁO. MACIEK PAMIĘTAMY O TOBIE [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PObili sQrwysyny znowu chłopa na śmierć !!! tak dalej być nie może ,tusk musi odejść !!!  dośc już tego sQrwysyństwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę zapytać tylko o jedno czy policjantów POLICJANTÓW otoczono wlaściwa opieka medyczną i psychologiczną!!!!!!!!!!????? Bardzo mi żal Panów POLICJANTÓW. Chłopaki trzymajcie się Kolega z Konina Żal mi oczywiście zmarłego. Chłopkai w razie co pomoc związkowa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kopeć zapewnia............ wszystko pokazuje film jak policja udziela mu pierwszej pomocy. Cala szajka do dymisji lacznie z rzecznikiem wszystkich wypier... i po zamykac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę zapytać tylko o jedno czy policjantów POLICJANTÓW otoczono wlaściwa opieka medyczną i psychologiczną!!!!!!!!!!????? Bardzo mi żal Panów POLICJANTÓW. Chłopaki trzymajcie się Kolega z Konina Żal mi oczywiście zmarłego. Chłopkai w razie co pomoc związkowa !
Dzień wcześniej zginęły całe,wszystkie prochy z depozytu,może to ma jakiś związek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos zyje normalnie, normalnie sie zachowuje to go policja nie pobije i przestance robic z bandyty ofiare bo sami sie osmieszacie, kazdy wie jaki on byl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos zyje normalnie, normalnie sie zachowuje to go policja nie pobije i przestance robic z bandyty ofiare bo sami sie osmieszacie, kazdy wie jaki on byl.
BANDYTA SKOŃCZCIE PIEPRZYC ZNALEŚ MACKA ZE SMIESZ W TEN SPOSÓB PISAC NA JEGO TEMAT ,MACIEK W ZYCIU NIKOMU NIE ZROBIL NIC ZŁEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policji,
CHYBA SAM PSEM JESTES ch*** CI W RYJ PSIE !!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYTA SKOŃCZCIE PIEPRZYC ZNALEŚ MACKA ZE SMIESZ W TEN SPOSÓB PISAC NA JEGO TEMAT ,MACIEK W ZYCIU NIKOMU NIE ZROBIL NIC ZŁEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WŁASNIE WIEM JAKI BYŁ I TO CO PISZESZ JEST ŻALOSNE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstyd u7dusci choorego czlowieka na srodku ulicy w bialy dzien. dozywocie dla sprawcy . zapewne to tych 2 bez mundurow 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb ane  sQrwysyny !!!  zakatowali następnego POdatnika który na tych czerwonych sQrwysynow robił !!!  tusk muśi odejśc !! tak dalej byc przecież nie może !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ch*** antyterrorysci do smiecia (dobrze znany policjantom) ktory probuje popelnic samobojstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ch*** antyterrorysci do smiecia (dobrze znany policjantom) ktory probuje popelnic samobojstwo?
śmieć to ciebie urodził , zamknij du..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...